Press "Enter" to skip to content

Dobry pomysł dla palaczy papierosów

seotribal 0

Non stop częściej daje się zobaczyć , ze ludzie palący papierosy przełączają się na papierosy elektroniczne bądź na fajki wodne, tzw. Shisha.
Dymienie jak w największym stopniu szkodzi zdrowiu obojętnie na to czy jest to zwykły papieros tytoniowy ( bardzo gigantyczne oszacowanie raka krtani tudzież płuc), czy też e-papierosy ( w podobny sposób rak) , alternatywnie fajki wodne. Chociaż jednak ma kompletnie inną zaletę. Tytoń, a poniekąd tytoń do fajki sziszy jest naturalnie mniej szkodliwa dla naszego zdrowia niż pospolity tytoń. Albowiem melasa produkowana jest z prawdziwych np. plonów jabłka, bądź jest to mięta bądź inne osobliwe owoce. Zapach palącej się fajki wodnej w niczym nie nasuwa duszącego w płuca tumanu papierosów. Jest to zwyczajnie aromat tlącej sie melasy – czyli np. jabłko-mięta.
Lulek wodnych idzie wytrzasnąć w sieci co więcej regionalnych sklepach spory wybór, lecz jaką wybrać?
Ewidentnie o ile postanawiamy palić ją z kimś naraz wybywałoby nabyć taką fajkę wodną jaka ma wybór podłączenia jednocześnie kilku ustników. Jeśli jednak planujemy palić osobno wystarczy nabyć fajkę z jednym ustnikiem.
Ze względów na aromat i także mniejsze przypadek nabawienia się nowotworu w moich płucach, moja fajka wodna prosperuje parę razy na dzień i nie przeszkadza nikomu z moich domowników. No przypuszczalnie podczas rozpalania cybucha:-)

(Visited 2 times, 1 visits today)

Comments are closed.