Press "Enter" to skip to content

Meble na indywidualne zamówienie

admin 1

Kupując własne mieszkanie rozglądałam się za wyposażeniem wnętrz. Największe wyzwanie stanowiło wybranie szafy na zamówienie do przedpokoju i dużego salonu, która nie tylko byłaby funkcjonalna ale również w rozsądnej cenie.
Przeglądanie ofert typu meble na indywidualne zamówienie z montażem uświadomiło mi jak ciężko jest wybrać ciekawy model. Ogrom rozwiązań jak również kolorów, materiałów i stylów sprawił, że najprościej było powierzyć zadanie w ręce profesjonalistów.

szafa na wymiar
Wtedy trafiłam do dużej firmy, zajmującej się meblami na wymiar. Zostały pobrane dokładne pomiary i przedstawiono mi kilka wariantów szaf. Dzięki dużej pomocy projektanta udało mi się wybrać szafę do przedpokoju, która jest nie tylko funkcjonalna, bardzo pojemna ale również jest ozdobą przedpokoju. Dzięki zastosowaniu luster optycznie powiększył się przedpokój. Do salonu wybrana została szafa, która wtapia się w tło i nie przytłacza przestrzeni.

kuchnie-10
Kolejnym wyzwaniem było umeblowanie kuchni, gdzie również indywidualnie dobrane meble, zrobione specjalnie na zamówienie idealnie wpasowały się w niewymiarową przestrzeń.
Często właśnie indywidualne podejście daje najlepsze i rozsądne cenowo rezultaty w efektywnym urządzaniu mieszkań.

Zlecenie wykonała firma: STUDIO 12 – meble na wymiar w Kielcach

(Visited 86 times, 1 visits today)
Podobny temat:  Niezłym pomysłem są kuchnie na wymiar
  1. Kupując własne mieszkanie rozglądałam się za wyposażeniem wnętrz. Największe wyzwanie stanowiło wybranie szafy na zamówienie do przedpokoju i dużego salonu, która nie tylko byłaby funkcjonalna ale również w rozsądnej cenie. Przeglądanie ofert typu meble na indywidualne zamówienie z montażem Dalej…

Comments are closed, but <a href="http://tomaszjajonek.pl/meble-na-indywidualne-zamowienie/trackback/" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.