Press "Enter" to skip to content

Reklama w internecie dźwignią Twojej firmy

seotribal 0

Chcąc żeby Twoja strona w sieci internetowej znalazła się na godziwym miejscu bez wątpliwości winniście rozsyłać linki z innych stron. W pierwszej kolejności winniśmy dodać adres Twojej strony dołożyć do spisów stron internetowych wraz z jej wpisem. W następnej kolejności napisz parę wpisów reklamowych i poumieszczaj do wewnątrz linki przewodzące do Twojej strony internetowej w nim i dopnij teksty do stron typu precel. Najskuteczniej postawionych na skrypcie WP.
Po jakimś tempie, jak wpisy te się zindeksują – można to zweryfikować wpisując w wyszukiwarce najpopularniejszej: „site:adres_wpisu”. I o ile zaznaczy się że wpis został ładnie zindeksowany przez roboty sieciowe, a w szczególności googleboot to dodawaj do kolejnych. Dla świeżych ( nowych domen) nei warto dodawać masowo kilkudziesięciu, czy kilkuset wpisów na raz. Po kilka na tydzień przez jakieś pierwsze 2 miesiące. Wówczas nie dostaniemy tak zwanego bana od google’a.
Jeśli chcesz aby Twoja strona widzialna była na konkretną frazę ( słowo kluczowe) wówczas powinieneś umieścić to słowo kluczowe w tytule (jeśli dodajesz wpis do katalogu) i w treści ( jeśli dodajesz do Wp i seoków, sinooke oraz katalogów które ułatwiają takową opcję).
Z tej przyczyny do dzieła i winszuję czerpania przyjemności z pozytywnych wyników w serpach.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Podobny temat:  Wordpress jest czymś wiecej niż tylko blogiem

Comments are closed.